Aleví

Dissabte 7 d'octubre a 2/4 de 10 del matí

CELLERA CF 6 - PORQUERES UE "D" 1

 

Diumenge 15 d'octubre a les 10 del matí

PENYA BONS AIRES E 9 - CELLERA CF 2

 

Dissabte 21 d'octubre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 3 - TOSSA UE 5

 

Dissabte 28 d'octubre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 2 - MONELLS AE "D" 1

 

Dissabte 4 de novembre a 3/4 de 10 del matí

CELLERA CF 9 - SILS CF "C" 1

 

Dissabte 11 de novembre a la 1 del migdia

BELL LLOC CP "D" 6 - CELLERA CF 2

 

Diumenge 19 de novembre a les 9 del matí

IDEM SALT CE 7 - CELLERA CF 3

 

Dissabte 25 de novembre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 8 - FORNELLS UE "D" 1

 

Dissabte 2 de desembre a 3/4 de 12 del migdia

TORDERA CF "C" 3 - CELLERA CF 11

 

Dissabte 16 de desembre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 1 - BESCANÓ CD "C" 1

 

Dissabte 13 de gener a 1/4 de 10 del matí

QUART UE "F" 6 - CELLERA CF 1

 

Diumenge 21 de gener a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 8 - SANTA EUGÈNIA CF "D" 3

 

Dissabte 27 de gener a 1/4 de 12 del migdia

PALAFRUGELL CF "C" 4 - CELLERA CF 5

 

Dissabte 3 de febrer a les 10 del matí

CELLERA CF 3 - TER-BRUGENT 2014 AE "C" 7

 

Diumenge 18 de febrer a 1/4 de 10 del matí

BASE LLAGOSTERA CF 3 - CELLERA CF 8

 

Diumenge 25 de febrer a 1/4 de 10 del matí

PORQUERES UE "D" 3 - CELLERA CF 9

 

Dissabte 3 de març a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 0 - PENYA BONS AIRES E 8

 

Dissabte 10 de març a les 10 del matí

TOSSA UE 7 - CELLERA CF 3

 

Dissabte 17 de març a les 11 del matí

MONELLS AE "D" 4 - CELLERA CF 7

 

Dissabte 24 de març a les 11 del matí

SILS CF 5 - CELLERA CF 8

 

Diumenge 8 d'abril a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 10 - BELL LLOC CP "D" 2

 

Dissabte 14 d'abril a les 10 del matí

CELLERA CF 5 - IDEM SALT CE 5

 

Dissabte 21 d'abril a 3/4 d'11 del matí

FORNELLS UE "D" 3 - CELLERA CF 6

 

Dissabte 28 d'abril a les 10 del matí

CELLERA CF 15 - TORDERA CF "C" 2

 

Dissabte 5 de maig a les 10 del matí

BESCANÓ CD "C" 2 - CELLERA CF 4

 

Dissabte 12 de maig a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 4 - QUART UE "F" 5

 

Dissabte 19 de maig a 1/4 d'11 del matí

SANTA EUGÈNIA CF "D" 6 - CELLERA CF 11

 

Dissabte 26 de maig a les 10 del matí

CELLERA CF 7 - PALAFRUGELL CF "C" 2

 

Divendres 1 de juny a 2/4 de 7 de la tarda

TER-BRUGENT 2014 AE "C" 3 - CELLERA CF 2