Benjamí

Dissabte 7 d'octubre a les 9 del matí

SANT GREGORI AE "C" 3 - CELLERA CF 0

 

Dissabte 21 d'octubre a les 11 del matí

LLORET CF "C" 6 - CELLERA CF 3

 

Dissabte 28 d'octubre a les 12 del migdia

CELLERA CF 6 - LLAGOSTERA UE "D" 1

 

Diumenge 5 de novembre a 2/4 d'11 del matí

TER-BRUGENT 2014 AE "C" 3 - CELLERA CF 3

 

Dissabte 11 de novembre a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 4 - EF VIDRERENCA C "C" 3

 

Diumenge 19 de novembre a 3/4 de 12 del migdia

TORDERA CF "B" 1 - CELLERA CF 5

 

Diumenge 26 de novembre a les 12 del migdia

CELLERA CF 2 - QUART UE "C" 6

 

Dissabte 2 de desembre a 3/4 de 10 del matí

FARNERS CE "B" 7 - CELLERA CF 0

 

Diumenge 17 de desembre a les 12 del migdia

CELLERA CF 2 - CASSÀ UD "C" 5

 

Diumenge 14 de gener a les 10 del matí

SILS CF "B" 1 - CELLERA CF 9

 

Dissabte 20 de gener a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 4 - VILABLAREIX FC "B" 2

 

Dissabte 27 de gener a 3/4 de 10 del matí

CALDES MALAVELLA UE "B" 5 - CELLERA CF 2

 

Diumenge 4 de febrer a les 11 del matí

CELLERA CF - UNIÓ GIRONA ACE "B"

 

Dissabte 24 de febrer a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 6 - SANT GREGORIA AE "C" 6

 

Dissabte 10 de març a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 7 - LLORET CF "C" 5

 

Dissabte 17 de març a 1/4 de 10 del matí

LLAGOSTERA UE "D" 0 - CELLERA CF 5

 

Dissabte 24 de març a les 10 del matí

CELLERA CF - TER-BRUGENT 2014 AE "C"  (Suspès)

 

Dissabte 7 d'abril a les 12 del migdia

EF VIDRERENCA C "C" 2 - CELLERA CF 0

 

Dissabte 14 d'abril a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 9 - TORDERA CF "B" 0

 

Dissabte 21 d'abril a 2/4 d'11 del matí

QUART UE "C" 4 - CELLERA CF 2

 

Divendres 27 d'abril a 2/4 de 7 de la tarda

CELLERA CF 8 - TER-BRUGENT 2014 AE 2

 

Diumenge 29 d'abril a 1/4 d'11 del matí

CELLERA CF 5 - FARNERS CE "B" 8

 

Diumenge 6 de maig a 2/4 de 10 del matí

CASSÀ UD "C" 4 - CELLERA CF 2

 

Dissabte 12 de maig a les 12 del migdia

CELLERA CF 10 - SILS CF "B" 5

 

Dissabte 19 de maig a 3/4 de 12 del migdia

VILABLAREIX CF "B" 2 - CELLERA CF 3

 

Dissabte 26 de maig a 3/4 d'11 del matí

CELLERA CF 2 - CALDES MALAVELLA UE "B" 5

 

Diumenge 3 de juny a les 11 del matí

UNIÓ GIRONA ACE "B" 3 - CELLERA CF 5