Tornejos i partits amistosos

Matinal de futbol Prebenjamí: dissabte 2 de juny

El Cellera CF va organitzar una matinal de futbol de categoria prebenjamí amb els equips EF Gironès-Sàbat, UE Llagostera, CF Sant Roc i ACE Manlleu el dissabte 2 de juny.

La combinació de partits la trobareu en aquest document .pdf.

Calendari i reglament
Matinal de futbol 2 de juny 2018.pdf
Documento Adobe Acrobat [46.5 KB]

Els resultats van ser el menys important, ja que l'objectiu era que els jugadors s'ho passessin bé practicant el seu esport preferit.

 

A continuació una imatge de cadascun dels equips que van participar en la matinal.

Aquesta matinal va ser possible gràcies a la col·laboració desinteressada  de tots aquells que van posar el seu granet de sorra perquè tot funcionés perfectament. En David Bonadona, com a coordinador; en Jordi Auladell, amb la música; en Jordi Recasens, com a president; la Sandra Collell, al bar. A tots, moltes gràcies.

Partits amistós Prebenjamí-Escoleta

Dissabte 2 de juny a les 11 del matí

CELLERA CF - SANT GREGORI AE

Partit amistós de categoria combinada entre Prebenjamí i Escoleta. Els jugadors s'ho van passar bé practicant el seu esport favorit i van rebre una medalla commemorativa del partit.

Prebenjamí: Cloenda Consell Comarcal Dissabte 12 de maig a Vilobí

Els dos equips de Prebenjamí del Cellera CF, tant l'A com el B, disputen aquest proper cap de setmana del 12 de maig la Cloenda del Torneig que organitza el Consell Comarcal de la Selva a Vilobí d'Onyar.

 

9.30 h  UE CALDES "B" 5 - CELLERA CF "B" (1a part)

            UE CALDES "B" 2 - CELLERA CF "B" (2a part)

 

11.45 h  CELLERA CF "A" 3 - FB ANGLÈS "A" 1 (1a part)

              CELLERA CF "A" 6 - FB ANGLÈS "A" 1 (2a part)

 

Els partits són de 2 parts de 17 minuts cadascuna, amb un descans de 5 minuts entre part i part.

A continuació trobareu tots els emparellaments i la normativa.

Horaris i normativa
Horaris Cloenda F7_preBenjamí18.pdf
Documento Adobe Acrobat [377.8 KB]

Jocs Emporion: dissabte 19 de maig

L'equip Prebenjamí del Cellera CF ha estat convidat als Jocs Emporion 2018. Aquests són els resultats dels partits que hi va disputar:

 

9.30 h  AT BISBALENC 6 - CELLERA CF 1

 

10.30 h  CELLERA CF 0 - EF RIPOLLÈS 5

 

11.30 h  CELLERA CF 1 - UE PORQUERES 1

           

 

El Prebenjamí es proclama campió en el Torneig de Llagostera

El Prebenjamí del Cellera CF es proclama campió del VII Memorial Jaume Viñas de Llagostera, disputat el dimarts 1 de maig.

Els resultats de la fase classificatòria van ser els següents:

 

CELLERA CF 4 - RÀCING BLANENC CF 0

UCE CELRÀ 0 - CELLERA CF 2

FC VILOBÍ 1 - CELLERA CF 1

 

El resultat de la semifinal va ser el següent:

CELLERA CF 1 - LLAGOSTERA CF 0

 

El resultat de la FINAL va ser el següent:

CD BESCANÓ 0 - CELLERA CF 3

 

L'enhorabona a tots els jugadors i entrenadors per la feina feta, demostrant un cop més que la formació que es fa des de la base està ben encaminada.

Torneig aleví: dissabte 4 de juny

ALEVÍ 1a divisió

Dissabte 26 de setembre a 3/4 de 12 del migdia

GIRONÈS-SÀBAT CF 3 - CELLERA CF 2

 

ALEVÍ 2a divisió

Diumenge 27 de setembre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 4 - BOSC DE TOSCA CF 8

 

BENJAMÍ

Dissabte 26 de setembre a les 10 del matí

CELLERA CF - UE BANYOLES

 

PREBENJAMÍ A i B

Diumenge 27 de setembre a 3/4 d'1 del migdia

CE BESCANÓ - CELLERA CF

 

CADET

Dissabte 26 de setembre a 2/4 de 12 del migdia

CELLERA CF 3 - TORELLÓ CF 4

 

INFANTIL

Diumenge 27 de setembre a les 12 del migdia

CELLERA CF 6 - AMER CF 1

 

 

ALEVÍ 2a divisió

Diumenge 20 de setembre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 12 - FARNERS CE 0

JUVENIL

Dissabte 19 de setembre a les 5 de la tarda

CELLERA CF 5 - FARNERS CE 1

 

CADET

Dissabte 19 de setembre (TRIANGULAR)

11.30 - 12.10 CELLERA CF 2 - SILS CF 0

12.15 - 12.55 VILABLAREIX CF 6 - SILS CF 0

13.00 - 13.40 CELLERA CF 1 - VILABLAREIX CF 6

 

INFANTIL

Dissabte 19 de setembre TRIANGULAR A SILS

12.30 SILS CF 1 - CELLERA CF 1

13.10 VILABLAREIX CF 3 - CELLERA CF 1

13.50 SILS CF - VILABLAREIX CF

 

ALEVÍ 1a divisió

Dissabte 19 de setembre a les 12 del migdia

FARNERS CE 4 - CELLERA CF 6

 

ALEVÍ 2a divisió

Diumenge 20 de setembre a 2/4 d'11 del matí

CELLERA CF 12 - FARNERS CE 0

 

 

Partits de pretemporada 1r Equip

El dilluns 10 d'agost el 1r Equip del Cellera CF ja es va posar en marxa. Es va presentar el nou entrenador, l'Eudald Casas, a la plantilla de jugadors que, després d'escoltar el seu parlament, es van posar a entrenar perquè ja tenen programats aquests partits de pretemporada:

Divendres 14 d'agost a 2/4 de 9 del vespre

AT SANT PONÇ 5 - CELLERA CF 0

 

Dissabte 22 d'agost a les 6 de la tarda

CELLERA CF 1 - CF OSOR 2

 

Divendres 28 d'agost a les 9 del vespre

CELLERA CF 1 - CE ANGLÈS 7

 

Dissabte 5 de setembre a les 6 de la tarda

CE BESCANÓ "B" 1 - CELLERA CF 4

 

Dijous 10 de setembre a les 9 del vespre

CELLERA CF 1 - VILOBÍ CF 0

 

Dissabte 12 de setembre a 2/4 de 7 de la tarda

BONMATÍ CF 1 - CELLERA CF 1

Partit extraordinari de PRETEMPORADA

JUVENIL

Dilluns 7 de setembre a les 5 de la tarda

CELLERA CF 1 - UE FIGURERES (Preferent) 5

Partit de futbol espectacular entre el Cellera CF (2a divisió) i la UE FIGUERES (Preferent). Els nostres jugadors han mostrat un molt bon nivell i fins i tot han aconseguit avançar-se en el marcador amb un gol. A la segona part, però, la condició física i tècnica del Figueres s'han acabat imposant.

Partits de pretemporada

JUVENIL

Dissabte 12 de setembre a les 5 de la tarda

CELLERA CF 10 - ANGLÈS TERBRUGENT AS.ES 3

 

CADET

Dissabte 12 de setembre a les 12 del migdia

UE BESCANÓ 6 - CELLERA CF 1

 

INFANTIL

Dissabte 12 de setembre a les 12 del migdia

CELLERA CF 2 - UE BESCANÓ 0

 

ALEVÍ A

Dissabte 12 de setembre a les 10 del matí

CELLERA CF 5 - ANGLÈS TERBRUGENT AS.ES 6

 

ALEVÍ B

Dissabte 12 de setembre a les 10 del matí

LA SALLE GIRONA 3 - CELLERA CF 14

 

BENJAMÍ

Diumenge 13 de setembre a les 11 del matí

CELLERA CF - ANGLÈS TERBRUGENT AS.ES

 

PREBENJAMÍ

Diumenge 13 de setembre a les 10 del matí

CELLERA CF - ANGLÈS TERBRUGENT AS.ES

Partits pretemporada 2015-16

JUVENIL

Diumenge 30 d'agost a les 6 de la tarda

UD CASSÀ 2 - CELLERA CF 1

 

JUVENIL

Dissabte 5 de setembre a les 6 de la tarda

CELLERA CF 2 - UE BESCANÓ 1

 

CADET

Dissabte 5 de setembre a les 11 del matí

TRIANGULAR CELLERA CF - FARNERS UE - UE ARBUCIENCA

 

11.00 a 11.40  CELLERA CF 0 - FARNERS UE 2

11.50 a 12.30  FARNERS UE 0 - UE ARBUCIENCA 2

12.40 a 13.20  CELLERA CF 1 - UE ARCUCIENCA 0

 

INFANTIL

Dissabte 5 de setembre a les 10 del matí

TRIANGULAR FARNERS UE - CELLERA CF - UE ARBUCIENCA

Guanyador Infantil Cellera CF

 

10.00 a 10.35  FARNERS UE - UE ARBUCIENCA

10.40 a 11.15  UE ARBUCIENCA 1 - CELLERA CF 5

11.20 a 11.50  FARNERS UE 1 - CELLERA CF 2

 

ALEVÍ A

Dissabte 5 de setembre a les 10 del matí

TRIANGULAR BESCANÓ UE - CELLERA CF - ANGLÈS TERBRUGENT

 

ALEVÍ B

Dissabte 5 de setembre a 2/4 d'11 del matí (suspès)

SANT ESTEVE D'EN BAS CF - CELLERA CF

 

 

Tornejos cap de setmana del 13 i 14 de juny

L'Aleví de 1a i el de 2a van participar en el torneig organitzat per l'Arbucienca en què participaven equips d'un nivell futbolístic alt. Els nostres jugadors van fer molt bon paper i van aconseguir una classificació molt digna.

Aleví 1a divisió

Classificat en 6a posició

 

Aleví 2a divisió

Classificat en 4a posició

 

Cal felicitar el jugador Eloi Rodríguez ja que va ser escollit com a integrant del 7 ideal del torneig.

Dimecres 27 de maig a 2/4 de 8 del vespre

Cadet

CELLERA CF 1 - NORTHAMPTON 2

 

Tot i el caràcter de partit amistós que prèviament tenia aquest enfrontament, el partit es va convertir en un camp de batalla per la duresa que van utilitzar els jugadors anglesos en cadascuna de les pilotes disputades. Amb la potència física van suplir les mancances tècniques que tenien i es van imposar per la superioritat física que van exhibir.